| anonim_4396 a întrebat:

am inteles ca uleiul de richin este bun si pentru ten:-s.este adevarat?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa am auzit si eubig grin
Incearca si ai sa vezibig grinAsa te convingi singurawinking

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Http://www.healthy.ro/......ricin.html
uite aici un link unde iti spune pentru ce e bun uleiul de ricin:):X

| Petronela a răspuns:

Buna! Da este bun

| pithicot a răspuns:

Buna...eu stiam ca uleiul de ricin este bun pentru gene, sprancene, unghii, dar pentru ten nu am auzit pe nimeni.

| cucu :> a răspuns:

Este foarte bun pentru tenbig grin

Dar si pentru sprancene si par :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e adevarat. Dar mai bine sa nu te dai cu nimic ca esti in perioada de pubertate si iti va trece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am citit undeva ca este recomandat pentru ochi, atunci cand dunt iritati sau te ustura...