| Adela50 a întrebat:

Cum pot folosi uleiul de richin pentru gene? FUndita pentru cel mai detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Iei o periuta de la un rimel care nu-ti mai trebuie, o speli bine sa nu mai ramana nici o urma de rimel, o inmoi in sticluta cu ulei, stergi cu un servetel excesul si voila! te dai pe gene. Ai grija sa nu te scarpini la ochi, ustura.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data te speli bine pe fata apoi si pe maini pui putin pe deget apropi de ochii si il inchizi si gata happy

| me_8444 a răspuns:

Aplica-l timp de o luna in fiecare seara...incerca sa folosesti o periuta de la mascara de care nu mai ai nevoie pentru aplicare... dupa aproximativ 1 luna, genele tale vor fi mult mai lungi

| me_8444 a răspuns:

Incearca sa-l folosesti timp de o luna...foloseste o periuta de mascara de care nu mai ai nevoie, pentru aplicare... dupa 1 luna vei observa ca ai gene mai lungi