| AmaliaXD a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Deci am parul mediu, aproape pana la urmeri cu cativa cm ca nu imi atinge umarul ..imi fata e putin mai lung decat in spate. Ceea ce vreau eu sa va cer este sa imi aratati sau sa imi spuneti alte coafuri, frizuri.M-am plictisit de cea pe care o am acum. Nu-mi place ca m-am tuns si nu stiu ce sa mai fac. Please, help me. Dau funda.

4 răspunsuri:
| ursuletumagic a răspuns:

Radete in cap cu bigu de la pasa

| AmaliaXD explică (pentru ursuletumagic):

Aveam nevoie de raspunsuri serioase si care sa ma ajute...Nu de prostiile tale. Nu inteleg de ce mai stai pe acest site, daca doar iti bati joc...happy O zi buna.

| Danieladaniiii a răspuns:

Daca vrei, poti sa te tunzi cam pana la gat si sa iti faci un breton care sa iti vina cam pana peste un ochi, am o colega, si ii sta foarte bine, dar depinde, nu la toata lumea ii sta bine, sau poti sa iti faci pana aproape la umar tot asa, si sa iti stea asa mai umflat putin, si vafurile de la par sa iti atinga gatul, daca stii, cum a avut Selena Gomez acum vreo 2-3 ani parca, Sau sa il lasi asa si sa iti faci breton in cazul in care nu ai. Ti-ar sta mai bine, cred, eu il am cam tot asa, dar parul imi este egal si in fata si in spate, si parul meu e mai lung de umeri putin. Sper ca te-am ajutat. Funda?