| anonim_4396 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor din partea fetelor am sprancenele ciopartite rau de tot un ae subtire alta groasa si nu stiu cum sa le remediez am incercat mai multe situatii, dar nu au functionat Help

Răspuns Câştigător
| AlexandraPink a răspuns:

Pai pentru inceput foloseste un creion de sprancene pentru a le contura (nu trebuie sa fie chiar identice, daca una este putin mai groasa sau mai arcuita arata natural). Si foloseste ca tratament ulei de ricin, care se gaseste in farmacii si stimuleaza cresterea parului. Rezultatele nu se vor vedea imediat, decat dupa cateva luni. Dar eu zic ca merita efortul happy

1 răspuns:
| Nobody35 a răspuns:

Pentru inceput du-te la un salon, pentru a-ti crea o forma la sprancene. Apoi cere sfaturi celei care te-a pensat in legatura cu ingrijirea lor happy.