| Catwoman a întrebat:

Am nevoie de un sfat va rog. Sunt creata, am parul saten, ochi albastri si pielea deschisa la culoare.Am niste fire albe si as vrea sa ma vopsesc (ca is cam evidente acele fire) dar nu stiu cum. Ce imi indicati? Eu ma gandeam la un caramel sau la un ciocolatiu mai deschis. VOI? kiss kiss

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Un ciocolatiu ar merge. Dar daca nu vrei sa iti schimbi look'ul iti poti pastra culoarea. Te duci la un salon si rogi stilista sa iti gaseasca culoarea parului si sa iti vopseasca numai zona cu firele albe happy

| Instinkt a răspuns:

Esti creata m-ai convins vreau idiulaughing

| adinakaty a răspuns:

Intodeauna sa tii cont de culoarea sprancenelor si sa incerci sa aplici o vopsea apropiata de nuanta lor(adica poate sa fie si putin mai inchisa, dar nu foarte rau sau putin mai deschisa, dar la fel nu foarte mult), dar eu cred ca un castaniu ti-ar prinde bine

| Catwoman explică:

Va multumesc! >big grin