| AncutssaM a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc varfurile cu nuantator, dar nu stiu ce culoare.Am parul saten inchis.Imi puteti da o sugestie?

6 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Și eu sunt șatenă, dar nu foarte deschisă. Medium. Ți-aș recomanda, nuștiu.un oranj? happy Sau chiar blond deschis. Te-ar scoate în evidență.

SUCCES

| Zatharra a răspuns:

Fă-ţi ca Antonia.Cu vârfurile blonde.

| GoldVali a răspuns:

Roscat dar nu turbat, sa fie ceva interesant.

| PAmy99 a răspuns:

Poti sa iti faci orice culoare vrei...atata timp cat dai mai mult pentru a se vedea, ar merge verde sau roz sau chiar si mov...
Funda?happy

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Blonde

| Roobeertaa a răspuns:

Buna.E cam greu cu parul de culoare inchisa..normal necesita decolorarea sa iasa culoarea exact cum iti doresti, dar poti incerca un rosu aprins sa iasa roscat deoarece negru nu cred ca vrei.Culorile mai inchise/foarte inchise necesita decolorare pentru a reusi o culoare deschisa si pe care ti-o doresti. Eventual consultate si cu cineva care lucreaza in domeniu, gen la coafor... Sper ca te-am ajutat