| Elmma9 a întrebat:

Am nevoie se sfaturi... O.O
Merg la o nunta si am o rochie roz cu sclipici pana la genunchi.
Ce culoare ar merge bine pentru pantofi ca sa se asorteze?
Alb,negru,crem, cu sclipici etc.
Thanks happy
Funda.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Nude mat.

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Fara sclipici!
deja ai rochia
deci categoric pantofi fara sclipici!
daca rochia e roz si cu sclipici pai hmmm...merge negru, alb si chiar si crem.
Cred ca una din aceste culori, ca daca adaugi ceva gen portocaliu-care e o culoare foarte frumoasa-va iesii ca un curcubeu.
poti incerca si gri daca ma gandesc...
sau ceva deschis la culoare, usor pudrat, daca intelegi la ce ma refer.

| Ys a răspuns:

Buna eu cred ca merge negru pentru ca negru se potriveste la orce culoare si daca iti eu si o gentuta sau plic negru o sa mearga suuuper... distractie placuta la petrecerehappy

| ツDiana a răspuns:

Negru si alb se asorteaza la orice. Acum tu stii care se potriveste mai bine cu rochita. happy

| EuNumaiEuNumai a răspuns:

Pantofi cu sclipic:exclus,cel mai bine ar fi pantofi negri,simpli,pentru ca deja rochia e incaracata,vei iesi in evidenta cu rochia,si daca iti mai iei ceva cu sclipici esti prea incarcata,vei arata ca lady gaga, asa ca iti recomand pantofi negri, sunt o culoare de nunta, si merge la orice, sper ca te-am ajutat :*