Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Merg la o nunta la sfarsitul lunii octombrie si am ales o rochie lunga grena cu sclipici model sirena si un bolero negru. Ce pantofi si poseta as putea sa asortez la aceasta tinuta?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofi cu toc înalt bineinteles negrii, si poșetă la fel neagră, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofi negrii cu toc

| Catrice a răspuns:

All black.

| Demidol a răspuns (pentru Catrice):

De ce, se duce la inmormantare?! Fata spune ca merge la nunta.

| Catrice a răspuns (pentru Demidol):

Ma refeream la pantofi și poșetă ce naiba rolling on the floor

| Demidol a răspuns (pentru Catrice):

Rochie neagra (macar ai citit?!), pantofi negri, poseta neagra... Ce i-a mai ramas?

| Catrice a răspuns (pentru Demidol):

Eu am citit, tu se pare ca nu... UNDE A SCRIS CA POARTA O ROCHIE NEAGRA?
Plus ca întrebase de poșetă și pantofi...comentariul tău nunavea nici o relevanta. Bye bye.

| Demidol a răspuns:

Grena sau negri. Evident, poseta si pantofii sa fie de aceeasi culoare, indiferent ce ai alege.

| biancaebar a răspuns:

Niste stiletto negri din lac si o un plic sau o geanta de mana negre.

| danutultau a răspuns:

Slapi de guma din piata alexandru de sub pod pup jos