| ancuta286 a întrebat:

Am o camasa, de tip rochie, lunga pana la genunchi rosie cu carouri negre. Eu in general port blugi. Am o pereche de nike-uri pe care le port mai tot timpul dar care nu prea merg la ținută si inca o pereche de papuci negri cu talpa înaltă albă. Nu prea imi place cum se potriveste cu rochia. Problema e ca papucii care sunt ieftini, nu ma tin de aceea prefer să cumpăr nike..adidas etc. Problema e ca magazinele unde sigur pot gasi astfel de papuci sunt la o ora distanta deci mnaa. Ma gandeam ca cel mai bine s-ar potrivi cu un fel de ghetuta la glezna, dar cea pe care o am este destul de purtata si arata cam rau. Si acum fiind mijlocul verii nu cred ca am sa gasesc ceva. De asemenea nu pot purta ceva de tip sandala pentru ca am o problema la un deget si nu vreau sa de vada. Ce optiuni as mai putea purta?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu mi place ideea de rochie cu adidas.
Nu pricep totuși. Sandale nu, dar papuci da? Hm

| ancuta286 explică (pentru whatevernvm):

Am o problema cu unghiile de la picioare respectiv mi-au vazut 2. De aia o perioada prefer fara sandale?

| Heavenonearth a răspuns:

Bocanci? laughing
Sunt fete care poartă la plajă, seara, și pe munte.

| Anee1667 a răspuns:

Bună.Eu consider că la o asemenea rochiţă s-ar potrivi o pereche de converse confortabile sau ceva asemănător teneşilor.

| Fetytza99 a răspuns:

Ce sa porți altceva daca papuc nu mai ai? adidasi nu cumperi, Sanda nu vrei? Oare ce ai mai puterea încerca?