| xpbauuxx a întrebat:

Am o intrebare din curiozitate : Actorii tineri din filmele din hollywood sau nu neaparat sau de la Disney channel au devenit actori fiindca au talent sau pentru ca au prieteni / rude cu influente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare parte au ajuns si pe relatii,de asta puteti fi siguri.Dar,indiferent de "statut",se organizeaza un casting unde se urmareste ca viitorul actor sa indeplineasca anumite conditii(nu neaparat toate),iar in functie de asteptari, poate ajunge in productii mai putin importante, pentru inceput.Bineinteles,o persoana cu parinti cunoscuti,foarte bogati,etc,are,din prima, un avantaj(asa cum e in viata, in general).

1 răspuns:
| Nuvăsufăr a răspuns:

99% sunt praf. Până şi bunica Dumnezeu să o ierte poate gesticula mai bine.