| Hopefree a întrebat:

am o mica problema. Vreau sa imi cumpar niste pantaloni de astia http://www.chachimomma.com/grey-black/ si nu stiu sigur ce marime sa imi iau.Precizez ca am 1, 70 inaltime iar in mijloc am aprox 70 cm. Vreau sa stiu daca ma incadrez la adulti cu marimea medie.Va multumescc mult!

Răspuns Câştigător
| Antistescu_Lumiaris_1988 a răspuns:

Dupa parerea mea te incadrezi la adulti cu marimea M ...asta in cazul in care te-ai masurat bine ( deasupra de fese pe linia bazinulului). De altfel am observat ca pantalonii au elastic asa ca poti avea o marja de eroare. Tu decizi.

2 răspunsuri:
| vasiok127 a răspuns:

Salut, pantaloni sunt misto, daca ai 1.70 cm - marimea ta este 28 - 29, pentru ca am avut si eu aceasta inaltime si exact aceasta marime imi mergea, silueta era normala.
Deci Bafta!

| Hopefree explică (pentru vasiok127):

Ms mult si tie...dar inca o intrebare...cum sa imi dau seama care e marimea 28-29 la pantalonii astia? Sunt cei M de la adulti?