| toteu01 a întrebat:

Am o rochie albastru cu alb si niste pantofi tot albastru cu alb, cum ar trebui sa imi fac unghiile in afara de o unghie alba si un albastra? laughing thinking

Multuuu`.

Răspuns Câştigător
| Dweea a răspuns:

Depinde daca te duci la banchet iti poti face franch cu alb si albastru.dar adaca rochita este de strada ti le poti colora cu orce culoare vrei tu ..mai bine un crem...

7 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Mov, lila

| ionlarisa a răspuns:

Negru merge la oricewinking

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Eu zic ca ar merge un gri cu sclipici.
FUNDAhappy

| iloveusa a răspuns:

Cam asa :http://www.google.ro/......tp?/imgres
poti sa alegi orice nuanta de albastru vrei :)

| AndruCriistina a răspuns:

Pai ti le poti face cu albastru sau cu un mov, nu ti le face cu negru ca nu ar sta bine iti spun eu

| anonim16352 a răspuns:

Depinde ori negru ca se potriveste la orce,.un gri sau albastru

| Madaluta01 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mergi la un salon si sa le spui la manichiuriste sa iti faca unghiile cu albastru si o floare pe fiecare unghiile sper sa te ajute sfatul meu ( T_T)