| Chowder a întrebat:

Cum ar trebui sa imi fac unghiile pentru banchet avand in vedere ca am rochie alba +pantofi negri :p
Dau funda tongue

12 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Verde

| Happyness a răspuns:

Unghiile cu model cu negru si alb sau negru si model alb sau alb si model negrutongue du`te la o manichiurista nu costa mai mt de 10 lei

| DoDo a răspuns:

Alb negru sau albastrul marii

| Chowder explică:

La manichiurista ma si duceam georgiana laughing)))))))))

| Jul. a răspuns:

Si eu ma imbrac la fel. xD
Eu mi le fac cu negru. Sau ai putea sa le faci french. love struck
Distractie placuta la banchet. happy

| AnOnImA_6308 a răspuns:

Dupa tinuta care ai zis ca o ai ar trebui sa iti faci franch
dupa parerea mea se potrivestehee hee
primesc fundita?

| AnOnImA_6308 a răspuns:

French

| overdose90 a răspuns:

Ceva colorat ar arata bine, daca imbracamintea e asa simpla, mai sparge monotonia. ma refer la un roz deschis, visiniu, poate galbenbig grin

| mango_7272 a răspuns:

Incearca un french...:* succ la bancheth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma imbrac la fel. xD
Eu mi le fac cu negru. Sau ai putea sa le faci french. love struck
Distractie placuta la banchet. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maroniu
cryinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge un french cu roz