| alinaWalina a întrebat:

Am parul aspru. Spuneti'mi si mie va rog cu ce sa ma dau ca sa fie moale. Produse...masti...nu conteaza. Numai sa imi ziceti.
Ms
Dau fundita:*

7 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Foloseşte şampoane 2 în 1, care au şi balsam. Cele de la Dove lasă părul foarte mătăsos.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Încearcă şamponul de la Dove. Ăla cel puţin mie îmi făcea părul foarte moale.

| Derye a răspuns:

O masca puternic hidratanta!

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Incearca samponul johnson baby il face moale, sau balsam de la dove.happy

| anss23 a răspuns:

Sampon Elseve si balsam Elsevewinking

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Încearcă să îl dai cu balsam(orice fel de balsam). Eu folosesc Shauma și mi-l face foarte moale și pufos. Dai cu un șampon, apoi clătești bine. Apoi aplici balsamul și îl întinzi uniform pe păr. Aștepți să își facă efectul cam 1, 2 minute și clătești bine. Succes!

| andreutza_5786 a răspuns:

Cumparati balsam de par pentru tipul tau de par si til face mai moale...si pune intr-un lighean apa si stoarce o lamaie in apa si clatesteti parul cu ea