| Daydream a întrebat:

Am parul brunet inchis spre negru si culoare pielii alba,ca a cea a lui Kendall Jenner si fata in forma de inima. As vrea sa ma vopsesc. Aveti idee cu ce fel de culoare (si nuanta) de par mi-ar sta bine? Daca ati putea sa-mi spuneti si numele vopselei si nuanta ar fi ideal. Multumesc frumos, ofer funda.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce vrei sa-ti strici parul aiurea? Brunetul natural e superb. Dar marog, cred ca ar fi mai fain daca ti-ai nuanta parul cu un roscat sau ti-ai face ombre blonde pe parul tau asa cum e acum.

| DaniDandielo97 a răspuns:

Blond platinat, poţi să încerci Ombre cred că ţi.ar sta foarte bine şi deasemnea un Roşcat cu tenta de cires închis, în cel mai bun caz ceva cu strălucire pentru aţi pune în evidenţă frumuseţea feţei :*