| Celeste_2636 a întrebat:

Am primit un fond de ten de la Lancome Renergie Lift R.A.R.E, si scrie acolo ca are efect de lifting si ca ridurile sunt reduse. Eu am 18 ani si evident ca n-am riduri sau piele lasata, si ma intrebam daca as putea sa-l folosesc si asa? Adica are vreun efect negativ daca-l folosesc, ca n-as vrea sa-l dau asa usor ca totusi e Lancomebig grin?

5 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Eu zc sa nu il folosestiwinking

| glamour a răspuns:

Eu zic sa il faci cadou daca nu ai riduri. Trebuie sa folosesti doar produse speciale pentru tenul tau, acestea iti fac bine, si nu risti sa te trezesti cu cine stie ce minuni pe fata sau sa te trezesti ca atunci cand o sa ai nevoie de produse antirid sa nu-si mai faca efectul pentru ca le-ai folosit cand nu trebuia si pielea s-a obisnuit cu ele.

| glamour a răspuns:

Alexandra, teoretic, o fata/femeie care nu a facut exces de produse cosmetice si care nu se machiaza de la 13 ani va avea primele riduri pe la 28-30 de ani. Ea are de abia 18, si oricum ar fi cu siguranta nu va avea riduri prea curand, iar produsele cosmetice au si ele un termen de valabilitate, pana si alea care sunt valabile 12-24 luni de la deschidere se strica/expira daca nu le folosesti un anumit timp. Eu l-as vinde, as lua bani frumusei pe el avand in vedere ca e produs de o firma cu mare faima.

| JustSimple a răspuns:

Daca e pentru riduri nu-l folosi.

| alexandra_5694 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa il folosesti daca nu ai riduri cand o sa ai atunci il poti folosi si nu trebuie sal dai pentru ca te va ajuta mai tarziu si este totusi o firma pentru cosmetica LANCOME!