| MeMeMeMeMe a întrebat:

Am sanii destul de mari pentru varsta mea (14 ani) chiar mari, multa lume se mira. Dar sunt departati si consider asta un complex. Pentru ca toate colegele mele sunt aproape plate, dar cand isi pun sutien li se apropie si li se ridica sanii, pe cand mie nu. Desi port mare la sutien, am incercat si cu push-up dar nu mi se valorifica cu nimic. straight face Nu stiu de ce ma simt complexata, dar stiu ca "am cu ce" laughing si nu mi-i pot pune in valoare deoarece..nu stiu. straight face Ce pot face?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să ai încredere în tine și în feminitatea ta, nu ai treabă cu celelalte, da?
O zi excelentă!
Pa, pa.

| daηă a răspuns:

Trebuie să te placi așa cum ești. Nu îți poți schimba corpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu sunt chiar ''sani de fata'', poate e doar lipomastie=grasime, esti mai plinuta nu?

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Invata sa te accepti asa cum esti. Nu s-a nascut om perfect pe aceasta lume. Sunt lucruri mult mai importante decat aspectul fizic.