| Anndrey1234 a întrebat:

am si eu o intrebare:Cum sa imi fac parul/sa ma tund? deocamdata majoritatea imi zic ca am parul ca justin bieber si nu-l suport. Vreau sa scap de "freza" asta...

Răspuns Câştigător
| bd a răspuns:

*** everybody. fa ce vrei! tunde-te asa cum te simti tu bine. important e sa te simti bine in pielea ta.

2 răspunsuri:
| fu210ass a răspuns:

Tunde-te cu numarul 1 pana in spatele urechilor si pe la spate si sus il lasi mare. aproximativ cum avea david beckam. e la moda si e o "freza"misto. happy

| NebunaTha a răspuns:

Dupa parerea mea te tunzi mai scurt si iti faci tepi happy