| Roxiii94 a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca puteti sa ma ajutati :*. Vreau sa-mi schimb culoarea parului. Am ochii caprui, tenul cald [ nici prea inchis, nici prea deschis ] si momentan culoarea mea este saten. Ma gandeam sa optez pentru un blond ciocolatiu thinking [Funda :* ]

Răspuns Câştigător
| pinkrulz1994 a răspuns:

Pai, roscat calm, violet.NU BLOND, sunt hairstylist si nu te fa blonda... fa-te castaniu ciocolatiu. e culoarea 6/66 de la wella.cauta intr-un catalog. e superbalove struck

9 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Nui ea spedoolaughing))) e leighton meester.

| evelynne a răspuns:

Depinde...iti poate sta bine si bruneta, nu neaparat blonda(ciocolatie)

| MikyMi a răspuns:

E ok. Daca te dutci la un salon bun o sa iasa bine! Sau cumpara o vopsea de calitate!
Bafta!

| ahlrh a răspuns:

Perfect, blond.:*

| Nimeni_2549 a răspuns:

Buna.
O culoare draguta pentru tine ar fi un blond de genul acestuia http://www.google.com/......tp?/imgres r:20, s:0
De asemenea si :
http://www.google.com/......tp?/imgres r:26, s:28&biw=1280&bih=778

http://www.google.com/......tp?/imgres r:17, s:62&biw=1280&bih=778

Pa. pa!

| Neah a răspuns:

Nu te fa roscata si nici blonda, fa-te blonda numa daca vrei sa arati ca o pitipoanca, si roscatele cu tenul cald nu prea merge, eu sunt roscata si am pielea din nastere alba si nu ma vad cu tenul cald nicicum

| Ariadna_7511 a răspuns:

Ar merge... dar te-ai gandit la saten deschis?

| Roxiii94 explică:

Multumesc tuturor :*

| Speedo a răspuns:

Sincer daca tu esti in avatar ar fi pacat sa-ti schimbi culoarea. Dar daca totusi vrei asta cred ca o nuanta cognac ar arata bine