| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete.

Am parul blond deschis vopsit, culoarea mea naturala e blond inchis spre saten. Vreau sa schimb culoarea deoarece se pare ca nu ma prea prinde blondul acela. M-am facut de doua ori ultimele dati cu blond cenusiu super deschis si inainte de 3 ori cu blond foarte deschis cenusiu. Vreau sa amestec pentru aceasta data nuanta "cupru pasional" si cu inca o nuanta de blond, desi nu stiu care. Si oare mi-ar sta bine? Am ochii caprui si tenul deschis si acum putin bronzat. Ma vopsesc de obicei cu Garnier si nu am de gand sa schimb gama.
Niste sfaturi?

http://www.garnier.ro/......0-pack.png

3 răspunsuri:
| Crisww a răspuns:

De ce te.ai vopsit? păcat de culoarea părului tău, ești băiat nu ar trebui să te vopsești. în fine, fiecare cu gândirea lui. Baftă

| QueenBey a răspuns (pentru Crisww):

Sunt fata, wtfff

| Crisww a răspuns (pentru QueenBey):

Am văzut numele Laurici și m-a dus gândul la Laurențiu laughing). Sorry.