| OnurQwssay1987 a întrebat:

Pot sa ma vopsesc daca urmez un tratament de la gerovital plant impotriva caderii parului?

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Pai eu zic ca mai bine nu, dar e la bunul meu simt. Zic si eu ca parul e deja stresat, ca de-aia cade, daca-l mai stresezi si tu cu niste vopsea, iti lasa locul gol numai bun sa o pui de-un graffiti.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca nu are legatura una cu alta, vopseaua cu tratamentul.

| Eolande a răspuns:

Orice vopsea cu amoniac sau fara agreseaza firul de par, asa ca daca urmezi un tratament e recomandat sa nu te vopsesti. daca chiar vrei foarte mult, poti folosi o vopsea fara amoniac.

| OnurQwssay1987 explică:

Mai astept pareri. Multumesc