| Alexandrutza150795 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:
saritul corzii slabeste?

Răspuns Câştigător
| llliii a răspuns:

Ppai da da sa faci in mod regult sa zic asa, adica sa faci in fiecare zi ca eu am sarit coarda asta vara si dupa o saptamana (am sarit in fiecare zi) am slabit ca 2 kg asa ca poti sa te apuci de treaba, dar dupa ce slabesti ai grija ce mananci ca s-ar putea sa te ingrasi la loc

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

In mod cert da

| annna a răspuns:

Da slabeste...happy

| Bunny a răspuns:

Bineinteles.Iti pui in miscare toti muschii. E ceva echivalent cu urcatul si coboratul scarilor. Ajuta foarte mult sa sari cu coarda. Sper ca te'am ajutathappy.

| Yarinn a răspuns:

Da, este un mod foarte bun de a pierde calorii [300 kcal la 30 de minute].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da slabeste. In general orice sport slabeste.

| CaVoU a răspuns:

Dda