| Culturism69 a întrebat:

In curand o sa vina Balul Bobocilor si deocamdata nu stiu cum o sa ma imbrac si ma gandeam sa cer cateva sfaturi si poze sa-mi fac cateva idei.
Deocamdata am in plan urmatoarele :
- Blugi Albastrii.
- Adidasi Negrii.
- Sacou Negru.
- Camasa ( dar nu stiu ce culoare )
- Papion ( nu stiu ce culore )
Blugii am de gand sa-i bag in adidasi ( daca stiti cum zic laughing )
Camasa bagata in blugi si cam aia e.
Daca ati putea sa imi dati cateva poze cu ce model/culoare de sacou sa port, ce camasa si papion.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Fara papion la blugi bagati in adiasi, clar.Incearca sa renunti la ideea asta, astfel camasa eleganta si sacoul negru nu-si mai au rostul.
Defineste-ti clar cum vrei sa arati la bal:casual/sport/shaggy, etc.Cauta in sifonier zi vezi cu ce piese vestimentare te poti prezenta la bal, adopta un stil clar, fara combinatii dubioase, mergand numai pe o singura idee.Imbraca-te conform stilului propus, tunde-te si distreaza-te conform celor 15 ani din dotare.Numai bine.happy

| xPiccolo a răspuns:

Incearca niste adidasi de un gri mai deschis big grin. blugi albastrii, nemagati in adidasi... big grin camasa in carouri de culoare... ceva visiniu.winking si fara papion/cravata big grin! pentru ca lasi 2 nasturi desfacuti la camasa big grin! tongue

| Georgiana_Ionel_1990 a răspuns:

Daca nu ti-ai ales un papion sau vrei ceva ucicat poti apela la https://www.facebook.com/Geo.handmade.iasi