| Tueulavi a întrebat:

Buna, am si eu o problema...Imi cade parul foarte mult si se rupe, ce imi recomandati ca eu nu mai stiu ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| XFlyDogX a răspuns:

Pai aceiasi problema o aveam si eu... Probabil este de la stres. Iti spun ce am facut eu. Am mers la farmacie si am cumparat un sampon pe baza de plante impotriva caderii parului. A ajutat foarte mult. De atunci numai cu ala ma spal si am renuntat la toate prostiile chimice la care se face reclama!

| Tueulavi explică (pentru XFlyDogX):

Cum se numeste samponul?

| mgtow a răspuns (pentru XFlyDogX):

Trebe sa faci baie zi de zi cu alpecin sau ce sampon ai dar nu e rau. Referitor la intrebare poate sa fie de la medicamente, stres, o boala precum cancer sau hiv, sau sistemul imunitar care ataca scalpul. Mergi la analize