| cris7716 a întrebat:

am suvite blonde decolorate, culoarea mea naturala este saten inchis; cum as putea sa fac sa scap definitiv de aceste suvite? Multumesc

Răspuns Câştigător
| sherkhan a răspuns:

Cu o foarfeca happy

2 răspunsuri:
| Mirindaa a răspuns:

Spalate mai des pe par, si ele vor disparea cu timpul. Cam asta ar fi o solutie mai naturala decat sa le tai cu foarfeca. Imi dai te rog funda? big grin

| cris7716 explică (pentru Mirindaa):

rolling on the floor rolling on the floor asa a facut si sailor moon? fetita draga a decolora inseamna a indeparta pigmentul, deci nu are cum sa dispara la spalat laughing