| spunemi a întrebat:

Am unghiile destul de lungute si mi-e frica sa nu mi se rupa pana la Paste. Nu vreau nici sa le tai pentru ca nu vor mai avea timp sa creasca la fel. Stiti cum ar trebui sa imi intaresc unghiile?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Viadermul este foarte bun, insa nu stiu, daca are efect imediat.Eu am facut tratament 3 luni.
Ai putea incerca cu ulei de masline putin caldut, iti tii degetele cateva minute in el. Ajuta!

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu le dau cu lac si in plus, mai iau un supliment de la Eurovita cu vitamine si minerale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc!

| Cristina_Alexandra_1997_2MHu a răspuns:

Eu folosesc tratamentul de la Eveline. este foarte bun, mie mi-a fost de folos