| AlexandraColar a întrebat:

Fetelor! Vreau lacuri babesti pentru cum sa imi intaresc unghiile! Si pentru cum sa imi creasca unghiile! Am timp o saptamana! Succes! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Nu-i nevoie de funda, sper sa iti fie bine!

10 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

De ce nu te duci la salon? In fine:
1) Ai nevoie de mult calciu
2) Foloseste tratament pentru unghii
3) Am impresia ca daca iti bagi unghiile in ulei caldut te ajuta sau ceva de gen!
Dar tot nu inteleg, te duci la nunta sau ce?
Daca da, du-te la salon... Se merita!

| AlexandraColar explică (pentru Clorox):

Mda dar la salon am doar unu in oras, si te miri ce imi baga aia in maini!

| Clorox a răspuns (pentru AlexandraColar):

Nasol de tine! Nu stiu ce sa zic, iti dai seama ca unghiile nu pot creste peste noapte! Poate niste unghii false simple, le lipesti si gata! (Stiu ca nu iti place ideea dar daca incerci, poate merge)

| AlexandraColar explică (pentru Clorox):

Ok,incerc doar ca nu vreausa mi se distruga unghiile, stii? Unghiile mele arata cam asa, cred ca in o saptamana cativa mm cresc!? https://10prettyfingers.files.wordpress.com/2013/03/dsc02949.jpg
Multumesc,sper sa vezi raspunsul!

| Clorox a răspuns (pentru AlexandraColar):

Nu stiu ce sa zic, sper sa ai noroc! Daca vezi ca in ultima zi nu au ajuns la dimensiunea potrivita cumpara-ti niste unghii false direct cu lipici pe ele! Nu o sa-ti dauneze unghiilor!

| AlexandraColar explică (pentru Clorox):

OK,multumesc! Imi place ca ai citit! Dau fundita maine, dupa ce incerc si STRALUCITUL ULEI de RICIN! Nu mai am incredere nici in ala...in fine..mda ok

| AlexandraColar explică (pentru Clorox):

MUltumesc pentru sfaturi! :*

| Clorox a răspuns (pentru AlexandraColar):

Nu-i nevoie de funda, sper sa iti fie bine!

| LoredanaS19 a răspuns:

Încearcă uleiul de ricin, e cel mai bun in creştere(par, gene, sprâncene, unghii)si nu e scump. il găseşti in Farmacie

| AlexandraColar explică (pentru LoredanaS19):

Hey,chiar am acasa incerc diseara! Multumesc! Iti dau fundite daca vad rezultate!

| Dobrinx a răspuns:

Buna, nu sunt fata happy, dar am vazut pe la televizor una care nu stiu ce explica de spre unghii, si a spus ca isi hidrateaza unghiile in felul urmator:
Taie o lamaie pe jumate si baga unghiile de la o mana in lamaie timp de 5 minute parca ( in fine, tu poti sa incerci 10 minute) sper ca te-am ajutat