| PuяpℓeMusic a întrebat:

Buna!
Am vazut in brosura de la Avon un spray regenarator pentru par uscat sau degradat.Credeti ca e bun pentru. parul indreptat cu placa?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Este acceptabil. Iti face parul mai frumos in exterior, mai matasos etc. Insa in interior nu actioneaza cu absolut nimic, mie personal nu imi place

7 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Da este bun happy ...Am folosit si eu happy

Răspuns utilizator avertizat
| albinuta_2886 a răspuns:

Si eu folosesc placa. Dupa ce imi indrept parul ma dau cu un ulei de par de la avon advance tecniques care apare in catalog sub numele de ser pentru varfuri deteriorate. Este foarte bun si ti-l recomand cu incredere. Imi hidrateaza parul. Si nu ai nevoie decat de trei picaturi pentru o aplicare.

| AneZniP a răspuns:

Am folosit mai demult dar acum folosesc de la kallos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu sincera sa fiu mai ales daca e intins cu placa nu prea)))))...asa zic geo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suuper! cel mai bun produs pentru par de la avon.il face suplu si stralucitor, ti-l recomand cu increderewinkingsi pretul e unul acceptabilwinking-in jur de 15 lei

| 1111 a răspuns:

Nu este bun ca l-am folosit si eu.iti dau un sfat mai bine renunta la placa de intins e cel mai bine.crede-ma,si eu intr-un timp foloseam placa o data pe zi sau de mai multe ori si mi s-a ars parul in ultimu hal, chiar daca foloseam produse speciale pentru placa, ca nu isi faceau efectu.asa ca am renuntat la placa. ceea ce iti sugerez si tie.