| bluelight19 a întrebat:

Buna :* As dori o pereche de conversi. Stiti cumva daca la Cora Pantelimon gasesc si daca gasesc cam la ce pret?! thinking

Răspuns Câştigător
| intime a răspuns:

Pai iti poti comanda si de pe internet(eu mi-am comandat de pe okazii.ro) si este pretul mai mic, dai adresa si alte chesstii iar coletul iti vine la posta...primesti o instiinatre acasa si trebuie sa mergi cu buletinul si cu banii sa il ridici. Pe site-ul okazii poti gasi mai multe modele, eu mi-am luat doua perechi de conversi(una de 120 lei, iar alta de 260 lei). E un pret mai bun pe internet si e aceeasi chestie!

2 răspunsuri:
| Agenta004 a răspuns:

Gasesti. In super sport. In jur de 2 mil happy adica 200 lei

| iAmACat a răspuns:

Nu se gasesc, in nici-un super-market!
Crede-ma am cautat in toate super-maketuri-le si nu am gasit!