| anonim_4396 a întrebat:

Aş dori să îmi achiziționez un ceas bărbătesc drăguț, mai ieftin, dar să pară de firmă. Ce părere aveți despre acesta? Se merită, e bun? http://gemmastil.ro/ceas-barbatesc-north-japanese-quartz /123.htm. Mulțumesc! FUNDA pentru cel mai bun şi rapid răspuns.

Răspuns Câştigător
| DianaDaria a răspuns:

Ceasu este ok... Are piele ecologica este la reducere iti arata si data pacat ca nu este rezistent la apa (dar la bani astea nici sa nu te astepti ) ai putea sa il cumperi este frumos. dar totusi daca vrei ceva de firma si calitate mai pui ceva bani si cumperi unu care la are pe toate laughing

1 răspuns:
| Blackrose4 a răspuns:

Arată bine ceasul.