| lovepink_2463 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar extensii cu clip on de pe net, dar nu stiu de unde. Dar vreau sa fie din par natural, pentru ca am mai comandat odata si am luat teapa, ele fiind din plastic. Ceva recomandari? Ms big grin

3 răspunsuri:
| MinniePearl a răspuns:

Incearca pe luxyhair.com sunt cam scumpicele dar sunt de calitate
par natural si merge coafat! Verisoara mea are si nici nu se cunoaste

| clausialin a răspuns:

Buna,daca vrei iti pot da eu id-ul de unde le-am comandat si eu, daca vrei spune-mi. pop

| Ina2011 a răspuns:

Buna,

eu mi-am luat extensii par de pe site-ul: www.extensiiparnatural.com sunt 100% par natural le-am ondulat le-am indreptat si sunt pur si simplu superbe, super multumita. iti recomand siteul.