| lovepink_2463 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar extensii cu clip on de pe net, dar nu stiu de unde. Dar vreau sa fie din par natural, pentru ca am mai comandat odata si am luat teapa, ele fiind din plastic. Ceva recomandari? Ms:d

3 răspunsuri:
| clausialin a răspuns:

Buna,daca vrei extensii iti pot da eu id-ul de unde mi le-am cumparat si eu. Astept raspuns...pop.

| GABYgugiuman a răspuns:

Te sfatui, un lucru nu porta extensii din plastic pentru ca iti afecteaza parul.sora mea a patit lucrul asta.Risti sa devii o fata cheala

| rozzbombon a răspuns:

Buna,eu am un set de extensii cu clipsuri de 65 cm lungi, este format din 10 piese de diferite latimi, este culoare blonde deschis nuanta 60# si il poti vopsi orice culoare doresti,se va vopsi uniform, il poti coafa cu orice fel de produse, fiinda este par natural 100% fara altfel de adaosuri, setul costa 200 LEI pentru Bucuresti si pentru alte orase se calculeaza transportul prin curier