| vanessa_4310 a întrebat:

Am luat teapa pe net cu niste extensii de par clip on.Am dat comanda pe http://www.extensiidepar-produsedelux.ro/#extensii-clip- on si tipa mi a trimis doar cateva fasii de par de plastic de papusa la pretul de 270 ron.am gresit ca nu am cerut inainte verificare colet! Am sunat o si a zis sec ca s a produs o greseala si ca imi trimite extensii bune in 2 zile.Au trecut 3 saptamani si nu am primit nimic! pe colet nu a scris nume adresa nimic! Stiu doar ca e din Suceava si are id ul royal.hair.are f multe sie uri si da tepe si pe urma nu ti mai raspunde la telefon. Evitati sa da ti comanda de acolo sa nu patiti ca mine., numai eu stiu cum am strans banutii sa imi iau extensii si am luat teapa:(Stiti vreun site bun de extensii din par natural? Sper sa reusesc sa strang din nou bani si sa imi iau.Multumesc

7 răspunsuri:
| mariatina a răspuns:

Http://www.extensiinaturale.ro/ Nu stiu daca asta e mai bun, dar sper sa te ajute.

| Ina2011 a răspuns (pentru mariatina):

Site-ul asta este o teapa mare. de aici mi-am luat eu prima oara extensii... plastic si orice alta lungime...

| Marina1000 a răspuns:

Ooff.si eu vreau sa mi comand tot clip oncrying.dar nu stiu niciun site de increderesad

| Ina2011 a răspuns (pentru Marina1000):

Http://www.extensiiparnatural.com sunt super. eu mi-am luat acum 4 luni cu clema si sunt ca noi. va pup

| Ina2011 a răspuns:

Buna si eu mi-am luat teapa. eu mi-am cumparat de la o firma uite site-ul : http://www.extensiiparnatural.com nu pot decat sa spunn ca sunt foarte multumita. livrare rapida si calitate super. va recomand

| Miau0000 a răspuns:

Extensiile recomandate de Andreea Banica sunt praaaaf! si eu si prietena mea am primit o mare tzeapaaaa!

| Elena_Ella_1991_OhxZ a răspuns:

Buna! Cele mai bune extensii de par natural sunt cele de la Bueno Bia. Durabilitatea aprox. 6 luni depinde de felul cum le ingrijiti. Eu le-am si vopsit, le-am ondulat, le-am indreptat si se prezinta foarte bine. Sper sa va fi fost de folos.