| Maiaaa1 a întrebat:

As dori sa stiu daca exista vreo cale prin care sa mi se onduleze parul tongue. il am drept, in scari si nu prea imi place happy

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Da se poate
cu ondulatoru` sau placa
sau moatze
sau dupa ce faci baie pune spuma pe el
funda?

6 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Bucle cu ondulatoru, bigudiuri, placa etc. Dar poti sa dai volum parului tau cu o spuma.sau sa te impltesti dupa ce faci baie.Succes!

| chels95 a răspuns:

Poti sa te dai cu spuma pentru par ondulat sau cret daca nu vrei sa ti-l ondulezi dar nu poti sa il faci sa fie natural ondulat. De fapt poti, prin permanet dar nu cred ca ai fii dispusa sa faci asa ceva.

| Nicole a răspuns:

Salut,

- Iti tii parul in bigudi sau il impletesti si vei avea niste bucle usoare (ondulate).

Sau o metoda mai rapida va fi spuma.

Numai bine si sa fii frumoasa, cum iti place!

Pa pa happy

Fundita?>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu_2463 a răspuns:

Bunna!
1. Ondulatoor
2.Bigudiuri

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

Punel pe bigudiuri...; P