| TresJolie a întrebat:

As dori un sfat..sunt tunsa in scari si as vrea sa am parul drept,dar nu vreau sa astept sa ma tund drept ci as vrea sa stiu niste metode pentru a avea parul drept, in afara de placa.am auzit de un sampon nivea pentru par drept, merita sa il cumpar? happy as dori pareri de la cei care au folosit metode si au functionat.multumesc! fundita.

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Tunde-te-n lift

| Macabre a răspuns:

Daca ai parul lung,ar trebui sa te tunzi pana in scarite,adica Bob,sau scurt pana la umeri,de acolo iti v-a creste drept,am fost si eu tunsa de cateva ori,dar tot scarite am ajuns sa fiu tunsa,si cu samponul, merita incercat, dar daca e pentru parul drept, ce reactie ar avea la tine? oricum, bafta!