| PrivateUsername12345 a întrebat:

Buna :* :* As dori si eu niste site-uri cu botine dragute si ieftine.dau fundita :* :*

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Meimei.ro au reduceeeeeriiiiii si sunt super! Eu am purtat 2 ierni o pereche de cizme de la ei si inca ma tin! Au si magazin online dar au si magazine in diferie orase!

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Sa-mi dai mesaj cu ce ti-ai cumparathappy

| dianainsta01 a răspuns:

Incearca Fashion Days, o varianta. Daca vrei sa fie si ieftine, exista acest site, Sportsdirect, unde lucrurile sunt la preturi gen 4-5 $, dar livrarea este mai scumpa, fiind venita din state.