| MrMaloneSV a întrebat:

Cine stie cand se vor ieftini pc, adica componentele deoarece as vrea sa imi fac un pc pentru gaming si daca puteti spuneti-mi si un site cu componente de pc ieftine.Dau fuditza

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Www.prostore.ro
www.cel.ro
la prostore parca sunt mai ieftine. acum verifici si tu, cand se vor ieftini?, pai cam odata la an se ieftinesc destul de mult ca apare alta tehnologie si cu ocazia asta le ieftinesc pe cele deja existente, daca astepti sa se ieftineasca prea mult atunci o sa fie "vechi" si degeaba ai asteptat. deci ar trebui sa cumperi. si sa nu mai astepti

| Iliutz a răspuns:

DC-shop cu siguranta/livrare gratuita daca depaseste 1000 ron.Compara preturile de la dc-shop cu alte magazine pff funda