| doodle a întrebat:

Buna!happy Miercuri o sa ma duc sa ma tund, am parul cu o palma peste umar. si nu stiu ce sa fac.sa-l tund doar la varfuri sau sa imi dau o forma in V(care vroiam sa mi-o fac cand o sa fie parul lung) si sa-l las sa creasca in forma aia si eventual o sa imi tund varfurile dupa aia(sunt tunsa in scari si am avut si calota tunsa scurt gen funky si nu sta cum vreau eu.)Pareri? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Pai...depinde de fata ta adica:
daca e ascutita tunde-te in coltzuri...
daca ai fruntea lata fa-ti breton
daca fata ta e mai rotunda tunde-te in V sau in scari.

fundita?

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Poti incerca sa te tunzi bob, este una din tunsorile acestui sezon. Daca esti interesata de sfaturi ale profesionistilor in materie de tunsori, poti accesa siteul www.divahair.ro. Un gand bun, Elena.

| SelluMarrie a răspuns:

Tunsoarea in V sta bine oricui :*
Tu te tunzi cum iti place:*

| thefirstangel a răspuns:

App fa-ti o tunsoare care sa te avantajeze!

| Magiu a răspuns:

Esti?