| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea niste sfaturi pentru ca sa nu imi mai cada parul...niciodata nu mi-a cazut parul, a inceput acum 2-3 luni.

Răspuns Câştigător
| yuyubarbie19 a răspuns:

Si mama mea a patit acelasi lucru.Ea statea o ora cu o masca facuta din ulei de masline, iar apoi isi spala parul.A avut un rezultat bun. Uleiul de masline o sa te ajuta si sa iti regenerezi parul si sa il faca mai stralucitor. Poti folosi si ulei de ricin si ulei de masline (faci o masca din aceste uleiuri)si stai o ora cu ea pe par.O sa ai rezultate mai rapide. Funda?

1 răspuns:
| Casandra88 a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin e foarte bun..sau poti folosi crema impotriva parului... uite-o aici http://www.vivanatura.ro/......zare..Sper ca te-am ajutat si daca ai vreo nelamurire lasa-mi un mesaj.