| ithx a întrebat:

Buna,
As vrea sa dau o comanda pe Miniprix de o pereche de blugi dar acolo marimile sunt foarte mari. Eu port 27-28 la pantaloni. Dar acolo era o pereche de blugi marimea 40 si in poza era talia foarte mica a modelului. A comandat cineva de acolo? Sunt bune marimile?

Răspuns Câştigător
| adeia a răspuns:

Salut.da,eu am comandat si am observat ca trebuie sa iti iei cu un nr mai mic decat ceea ce porti tu in general.de ex, eu mi-am luat pantaloni nr 38, nr meu, si imi erau cu un numar mai mare.deci imi trebuia 36.acum trage tu concluziile si te sfatuiesc sa mai astepti si alte pareri.succes

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca marimea ramasa era 40 sigur nu iti vine. O singura data am comandat de acolo niste pantaloni cu talia inalta, pe numarul meu si mi-au fost mari. Deci cred ca este asa cum a spus si adeia, trebuie sa iti iei hainele cu un numar mai mic.