| utilizator323232 a întrebat:

Si-a comandat cineva blugi de pe MNML? Daca da ma puteti ajuta si pe mine cu marimea, eu port W36-L34 si nu prea inteleg marimile de pe site.Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cumpara blugi online ca ai toate sansele sa nu fie masura ta sau sa nu-ti stea bine acel model chiar daca masurile sunt bune.
Mergi in magazin si probeaza pana gasesti ceva sa-ti placa si sa -ti stea bine.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu îți recomand să comanzi haine online. Riști sa nu ți se potrivească. Cel mai bine e sa mergi intr-un magazin de haine. Acolo, angajații te vor ajuta la găsirea hainelor potrivite cu mărimea ta. Acolo poți să le și încerci și vezi dacă îți sunt bune sau nu. De pe net nu ai siguranță că ți se vor potrivi...