| vanessavane a întrebat:

As vrea sa imi dau gaura in buric. Unde trebuie sa ma duc? Si cu ce se da? Cu acul sau cu un 'pistol' (sau cum s-o numi). Eu mi-am dat o gaura in ureche si am fost si mi-a dat-o cu pistolul; la fel e si in cazul buricului? Doare rau? Si cam cat costa? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu pistolul. Cel mai bun este modelul TT. Face gaura permanenta si definitiva.

| Kasia a răspuns:

Trebuie sa te duci la un salon specializat...cred ca doare
uite-te aici...salonul e de incredere

http://www.tattoo-sfinx.ro/

| Almássy a răspuns:

Pai daca iti dai un glont in cap intrebi daca doare?

| vanessavane explică (pentru Almássy):

Am auzit diferite pareri... unii spun ca doare altii spun ca nu. Am vrut sa aflu mai multe pareri.winking

| FashionQueen a răspuns:

Pai e indicat sa te duci la salon...Sincer, nu stiu cu ce se da. thinking O prietena de-a mea a dat 70 lei.

| Pitiica a răspuns:

La bijuterie