| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutii de colorat parul mai exista in afara de carmin,castelani, violet de gentiana si albastru de metil? Dar sa stiti sigur!

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Uhm... Nuantator?

| Bondarel99 a răspuns:

Spray-uri colorate

| Rhoselynn a răspuns:

Buna, daca intri pe gotica.ro si dai la produse cosmetice, vei gasi foarte multe culori frumoase. Nu e vopsea de par. Eu credeam ca e. E o vopsea speciala care coloreaza, dar dupa cateva spalari se duce(dar tine ceva culoare). Eu mi-am luat albastru si mov. Pacat ca nu exista si vopsea care sa tina mai mult de o luna culoarea mov sau albastru. Well, sper ca te-a ajutat raspunsul meu. Take care

| alucianna a răspuns:

Ai incercat henna?