| alexxa318 a întrebat:

Buna as vrea sa intreb si eu ceva in legatura cu parul ...ma vopsesc blonda de doi si imi intind parul zi de zi nu m-am mai tuns de aroape un an si mia vrescut foarte putin ce sa fac sa imi creasca parul vizibil dar fara sa renut la placa si vopsit? astept ras cat mai repede

7 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Pai tunde-te f putin decat la varfuri.la 3 luni sa zicem si vei oberva o diferentabig grin

| PetreConstanta a răspuns:

Roaga-te sa nu ramai cheala

| KatVonB a răspuns:

Trebuie sa il perii zilnic, fara sa tragi sau sa zgarii scalpul.Sa il ti prins cat mai mult timp. Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului. (amesteci 3 linguri de ulei de ricin, zeama de la o lamaie, doua linguri de miere, un gabenus de ou.Masezi scalpul, si invelesti capul cu un prosop 1-2 ore. Dupa care limpezesti ).

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Bunalove struck si eu ma fac in f zi cu placa numai ca is brunetabatting eyelashes.
Ca sa iti creasca parul tunde-ti varfurile in f luna...tie de aceea nu ti-a crescut ca nu te`ai tuns un an:p.
Si pentru a ajuta cresterea ai putea folosi ulei de ricin pe care il gasesti in farmacie, plafar. big hug
Papa:*

| Golanasul a răspuns:

Mai astepti 1-2 ani sa iti creasca parul este cel mai simplu si cel mai sigur tratament

| MescaMascalina a răspuns:

Tunde-ti varfurile, unge-ti parul cu ulei de ricin cu o jumatate de ora inainte de fiecare baie si foloseste balsam de par dupa samponare, unul care ajuta la regenerare. A si inainte sa il intinzi cu placa foloseste o solutie care impiedica degradarea parului, incearca una de la Kerastase. :*

| ana_6283 a răspuns:

Pai poti sa iti tunzi varfurile si poate asa o sa iti creasca happy