| Nicollet a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema: am pe picioare niste cosuri, vreau sa scap de ele,. a venit caldura vreau sa port pantaloni scurti sau sa ma duc la piscina dar se vad naspa cosurile... ce as putea face sa scap de ele?:-s

Răspuns Câştigător
| bebbee a răspuns:

Buna``. TE poti duce la farmacie sa cumperi solutia Zinrit. Aceasta solutie usuca cosurilewinking.

Sper ca te-am ajutatwinking!`

7 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Poti incerca noul gel de dus de la avon pentru cosuri, pe bune sau poti sta la soare pentru a ti se usca cosurile. multa bafta funda?

| diana_6879 a răspuns:

Poti incerca noul gel de dus de la avon pentru cosuri ,pe bune sau poti sta la soare pentru a ti se usca cosurile . multa bafta funda? ?

| Hikari a răspuns:

Sunt creme speciale pentru chestiile astea, sau unele solutii care le gasesti la magazin. Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Piele curata, stergi zonele afectate cu o lotiune speciala sau spirt si lasi pielea sa respire, de obicei apar din cauza pantalonilor lungi sau dupa epilat, deci cateva zile poarta o fusta/rochie mai lunga si daca e posibil stai la soare si mentine pielea curata si hidratata. Sunt si unguente cum ar fi cutaden care ajuta sa se usuce mai repede. Momentan evita cumva pantalonii lungi si daca trebuie sa-i porti vezi sa fie proaspat spalati.

| LittleMilka a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la medic si el iti va spune exact ce sa faci.

| norbee1994 a răspuns:

De dai cu crema in fiecare seara te mai duci la brongat

| Razvanel93 a răspuns:

Poti consulta un dermatolog...nu lua orice crema pentru ca exista sansa ca tenul tau sa fie sensibil si sa faci reactii adverse...eu pentru cosuri pe fata am folosit crema Retin. Sfatu meu:consulta un dermatologhappy. take care