| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy as vrea sa ma fac cu sampon nuantator ( roscat ) credeti ca se va vede pe parul brunet?
mentionez ca vreau sa il spal de mai multe ori pana se va vede roscat...

Răspuns Câştigător
| PandaaKid a răspuns:

Pe parul brunet se vad doar reflexii roscate.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nici cu nuanțator normal nu se vede cine știe ce pe brunet, deci sunt slabe șanse să se vadă ceva cu șampon nuanțator, dar n-ai ce pierde până la urmă.

| DianaDidi95 a răspuns:

Pai, eu sunt satena deschis si m-am facut de doua ori cu nuantator roscat. Prima data mi-a prins [am folosit loncolor] iar a doua oara, am folosit o alta firma, si nu mi-a iesit roscat..era doar cu o nuanta mai inchis decat parul meu.

Dar la tine nu cred ca va merge, pentru ca daca esti bruneta nu o sa ti se vada. Ar trebui mai intai sa mergi la un salon si sa te decolorezi. Altfel nu ti se va vedea. poate iti va schimba doar nuanta, dar nu va iesi roscat. Chiar daca o sa-l speli de mai multe ori, nu are legatura. Cu cat il speli mai des, cu atat culoarea se duce de pe par! Sper ca te-am ajutat, bafta. >big grin

| Bondarel99 a răspuns:

Se prinde si pe brunet dar numai pe par natural nevopsit.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Salut!
Aceeaşi chestie am făcut-o şi eu, având părul tot brunet.Am început vara asta să mă dau cu nuanţator(roşu techno)şi am folosit ambele pliculeţe.Nu am fost chiar mulţumită de ce a ieşit.Se vedea un mov inchis iar la soare bătea tot aşa spre un roşu spre mov.Doar la soare.Am continuat să îmi dau şi acelaşi rezultat.Se observa doar la soare, foarte puţin la umbră.
Acum vreo lună am fost la salon şi m-a făcut cu vopsea fără să mă decoloreze.Acum se vede şi la umbră mai bine, dar tot nu e cum vreau eu.
Deci, în concluzie, nu prea se vede.Depinde şi de cât de "rebel"este părul tău.

Multă baftă!

| Katoky a răspuns:

Mnu se vede si verisoara mea foloseste