| capshunicuta a întrebat:

As vrea sa mi cumpar o placa de indreptat parul pentru ca este ondulat si nu imi place absolut deloc! am inteles ca placile late sunt bune pentru astfel de par. astept sa mi dati sugestii despre modelul de placa pe care il considerati potrivit. multumesc:* (funditaaa)

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Uite aici cele mai bune placi http://www.remington-style.ro/coafat/aparate_indreptat_parul/ eu am shine therapy si e mai buna decat aia Pearl.

| capshunicuta explică (pentru Esperança):

Pai. eu ma gandeam la slick&smooth wide. tu ai parut drept sau ondulat?

| Esperança a răspuns (pentru capshunicuta):

Parul meu este usor ondulat. dupa ce ma spal pe cap daca imi dau cu spuma devine cret, cret, iar daca mi-l intind cu placa Remington shine therapy il am foarte drept si imi sta drept pana ma spal.

| capshunicuta explică (pentru Esperança):

Multumesc pentru sfat:*

| Esperança a răspuns (pentru capshunicuta):

Te asigur ca daca iti iei o placa buna + ulei pentru protectie termica de la kallos http://www.google.ro/......tp?/imgres pe cutie scrie e pentru parul cret si ca se foloseste inainte de ati da cu placa. Ma bucur ca ti-am putut fi de folos. :*

7 răspunsuri:
| 地獄に行く a răspuns:

Poti cauta un Remington, eu personal nu am avut, dar are colega mea de apartament si e foarte buna placa :d

| Tania8 a răspuns:

Remingtonwinking cele mai bune. succes garantat

| AlleAlx a răspuns:

Eu nu sunt de parere ca placile late sunt mai bune, eu am avut placa lata si nu e asa de buna, raman la parerea ca cele normale sunt mai bune:*.