| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu un tricou personalizat.
As vrea sa stiu cam ce imi trebuie.

10 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Un tricou alb sau negru, o poza cu ce doresti sa iti fie imprimat pe el si apoi mergi la magazinul respectiv.

| bluelemOnhamOn a răspuns (pentru WaterDrop):

Mai as avea niste intrebari.
Tricoul trebuie sa fie neaparat numai alb sau negru?
Si, ce fel de poza trebuie sa fie? Adica: jpg, bmp, png?

| WaterDrop a răspuns (pentru bluelemOnhamOn):

Orice culoare banuiesc.Cat despre formatul pozei,.jpg ar fi ideal dar nu cred ca ar conta atata timp cat o poate deschide. Poate sa nu fie o poza deloc si sa fie doar scris, daca asta iti doresti.

| Allexander07 a răspuns (pentru bluelemOnhamOn):

Poate fii orice culoare, trebuie sa stii doar ce vrei sa pui pe el.
Formatul difera de la o firma la alta, trebuie sa suni sa intrebi.

| bluelemOnhamOn a răspuns (pentru WaterDrop):

Mersi. Ideea e ca as vrea sa-mi iau un tricou albastru si fontul sa fie alb. Dar in poza, pe langa scris, este albastru, si as vrea sa nu mai fie. Deci, habar n-am daca ai inteles ce am zis laughing dar iti multumesc pentru ajutor. O sa ma duc la un magazin si o sa intreb happy

| tehno125482 a răspuns (pentru bluelemOnhamOn):

Sfatul meu nu a fost bun?

| bluelemOnhamOn a răspuns (pentru tehno125482):

Ba da happy Multumesc pentru sfat

| tehno125482 a răspuns (pentru bluelemOnhamOn):

Cu placere

| tehno125482 a răspuns:

Ai nevoie de un un tricoul apoi:
Faci cum am facut eu: ai nevoie de un marker strong, rezistent la apa and stuff (bine, nici unul nu rezista cine stie cat timp, dar va rezista cat sa se vada "opera de arta"), apoi decupezi din reviste litere (de marimi mari) sau modele, astfel incat sa le poti transfera apoi pe un carton (sa trasezi conturul lor pe carton), iar cand le decupezi, vor iesi stencil-uri (sabloane).
Apoi te pui pe scris un mesaj amuzant!
Bafta!

| SweetTFresh a răspuns:

Buna! Nu iti trebuie nimic. Trebuie doar sa te interesezi unde se fac aceste tricouri. Bafta!