| WTFuck a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac un tricou personalizat cu o poza si scris cum iese?thinking as vrea sa stiu daca iese fain si mare pe tricou?happy Fundita!

Răspuns Câştigător
| UnKnoWw a răspuns:

Da. iese. crede-ma mi-am facut cam 5 tricouri cu robotzi si cu mine laughing Sper ca tziam fost de ajutor ^.^ :p

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tricoul personalizat este o idee originala.Sunt sigura ca va iesi perfect :*

| Unia23 a răspuns:

Ai grija unde ti-l faci pentru si eu mi-am facut mai demult unul si dupa 6-7 spalari a inceput sa se stearga imprimeul si a devenit urat.

| Al3X044 a răspuns:

Iasa super-fain si in plus e si originalwinking
o singura problema...ai grija la ce imprimerie de haine ajungi (calitatea)
is super tricourile imprimate