| anonim_4396 a întrebat:

In curand este ziua de nastere a iubitului meu si m-am gandit sa ii personalizez un tricou,dar nu m-am hotarat ce mesaj sa-i scriu pe el. M-am gandit la ceva de genul :`` I am your`s!`` Imi mai puteti da niste idei, va rog?

4 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai poti scrie pe el cam ce vrei tu, de exemplu" forever with you" sau" immortal love" insa mai bine i-ai scrie in romana"te iubesc" + numele luiwinking.Bye!

| PotcaPădurii a răspuns:

*yours...
Daca tot vrei mesajul ala, macar scrie-l corect.

| PunkieMuff a răspuns:

Paai poti sa scrii " Scuze fetelor, sunt luat! '' sau " I love my girlfriend! " sau " I am more beautiful than Justin Bieber! " sau " I am a sexy boy! " si cam atat...
hope you like it!

| racasannicoleta90 a răspuns:

Mai bine i-ai imprima sigla lui Superman.
Sfat: lasa-te de engleza